Uzavření mateřských škol z důvodů prevence šíření nového koronaviru

od 17. 3. 2020

Od úterý 17. 3. 2020 budou až do odvolání uzavřeny všechny mateřské školy zřizované městem Jindřichův Hradec. Důvodem jsou závažné organizační příčiny v  souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem. 

Postup pro vystavení OČR:

Potvrzení bude zasíláno e-mailem.  Napište zprávu se jménem dítěte a datum od kdy chcete dávky pobírat -skolkaruzova@seznam.cz.Vy si následně vyplníte údaje o žadateli a odešlete zaměstnavateli.

Úřední den pro osobní jednání: středa 8.00-9.00 hod

V případě dotazů se obracejte na tel.číslo: 774500970

 

 

MŠ Růžová 

Mateřská škola je velmi přívětivá svou starobylostí – v některých částech jsou ještě zachovalé gotické stropy, Starobylost vytváří až pohádkový nádech, který je pro předškolní děti velmi příznivý. Součástí je školní zahrada se starými stromy, nazvaná „Singerova zahrada“ - jedná se o skupinu starých stromů, které chrání dětské hry před ostrým sluncem a dávají zahradě uprostřed města potřebné soukromí.

 

Materiály pro práci s dětmi 

ZDE  

https://www.1msruzova.cz/vzdelavaci-program

 

MŠ Pod Kasárny

Třídy a hospodářský pavilon jsou vzájemně propojeny spojovacími chodbami . Třídy a herny jsou velké a světlé, mají vlastní kuchyňku, umývárnu a WC, sklady na hračky a lůžkoviny.  Součástí je i poměrně rozsáhlá zahrada s dostatečným množstvím zeleně, chráněna rekonstruovaným plotem. Na zahradě jsou altány pro hru dětí, velký altán na hračky a umývárna a další sklad na hračky.